Lekce ukulele a kytary

pro radost ze hry, bez strachu z chyb

Nejbližší akce

2109

Celodenní seminář pro úplné začátečníky (ZI)

21.9. 2024 10:15Brno, centrum Světozor, Vojanova 1
1710

Ukulele semináře a workshopy

Všechny semináře probíhají v malé skupině osob (tak do 10 zájemců). Je to dost velká skupina, abychom si spolu užili zábavu, ale dost malá skupina, abych všechny stihla obejít a dát jim zpětnou vazbu a to u každé písně. 

Semináře připravuji pro všechny zájemce, pro absolutní začátečníky i mírně pokročilé a různého zaměření: např. Ukulele k táboráku, Intenzivní seminář ukulele, Začínáme vybrnkávat na ukulele,  v předvánočním čase pak Koledy pro celou rodinu, Koledy na ukulele a další. 

Ukulele kurzy pro děti

Pravidelné kurzy pro děti jsou moderní systematickou výukou, která má za cíl děti nejen naučit hru na ukulele, ale také základy hudební teorie. Vše je propojeno v jeden celek, tak aby dětem učení dávalo smysl. Důraz je kladen na pozitivní motivaci. Nezapomínám ani na rodiče, kteří často čekají na své ratolesti. Pro ně je připraveno zázemí.  

 

Individuální lekce

Věřím, že každý může hrát. Někomu to jde lépe, někdo musí trochu více cvičit. Nicméně každý si může doprovodit své oblíbené písničky a zahrát si své oblíbené skladby (byť ve zjednodušené podobě). Ani cvičení se nemusí podobat čínské mučírně, věřím, že když nás hraní baví, učíme se lépe a rychleji.