Ukulele lekce

pro radost ze hry, bez strachu z chyb

Nejbližší akce

Celodenní seminář Ukulele pro pokročilé začátečníky (ZII)
2009

Celodenní seminář Ukulele pro pokročilé začátečníky (ZII)

20.9. 2020 10:00centrum Světozor, Vojanova 1, Brno - Židenice
Celodenní seminář Ukulele pro absolutní začátečníky
0808

Celodenní seminář Ukulele pro absolutní začátečníky

8.8. 2020 10:00Amaro Records, M. Horákové 22, Brno

Ukulele semináře a workshopy

Všechny semináře probíhají v malé skupině osob (tak do 8 zájemců). Je to dost velká skupina, abychom si spolu užili zábavu, ale dost malá skupina, abych všechny stihla obejít a dát jim zpětnou vazbu a to u každé písně. 

Semináře připravuji pro všechny zájemce, pro absolutní začátečníky i mírně pokročilé a různého zaměření: např. Ukulele k táboráku, Intenzivní seminář ukulele, Začínáme vybrnkávat na ukulele, Ukulele nejen pro tátu a mámu, v předvánočním čase pak Koledy pro celou rodinu, Koledy na ukulele a další. 

Níže pod tlačítkem "Volné termíny seminářů" najdete aktuálně vypsané termíny i s jejich popisem. Pokud by Vám nějaký chyběl a měli byste o něj zájem, napište mi. Stejně tak mi dejte vědět, pokud by Vám termín nevyhovoval. Určitě najdeme spolu řešení.

A nyní spouštím UKULELE SEMINÁŘE ONLINE. Více najdete zde.

 

SEMINÁŘE OPĚT SPUŠTĚNY! Nejbližší termíny najdete zde.

Ukulele kurzy pro děti

Pravidelné kurzy pro děti jsou moderní systematickou výukou, která má za cíl děti nejen naučit hru na ukulele, ale také základy hudební teorie. Vše je propojeno v jeden celek, tak aby dětem učení dávalo smysl. Důraz je kladen na pozitivní motivaci. Nezapomínám ani na rodiče, kteří často čekají na své ratolesti. Pro ně je připraveno zázemí.  

 

Ukulele kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé jsou vhodné pro všechny nadšené začátečníky. Setkáváme se pravidelně jednou týdně ve stanovený čas po dobu šesti týdnů. Postupně se zaměřujeme buď na absolutní základy, nebo při navazujícím kurzu na vybrnkávání akordů. Vždy hrajeme jednak podle akordových značek, jednak podle tabů. 

Pod tlačítkem "Rozpis kurzů" budete přesměrování na partnerský web Veritas Learning s aktuálními termíny.

 

 

Individuální lekce

Věřím, že každý může hrát. Někomu to jde lépe, někdo musí trochu více cvičit. Nicméně každý si může doprovodit své oblíbené písničky a zahrát si své oblíbené skladby (byť ve zjednodušené podobě). Ani cvičení se nemusí podobat čínské mučírně, věřím, že když nás hraní baví, učíme se lépe a rychleji.