Online seminář zdarma pro úplné začátečníky

Vyzkoušejte hru na ukulele na Mezinárodní den ukulele!

Kdy začít hrat na ukulele jindy než na Mezinárodní den ukulele? Ano, ukulele má svůj den. Tento den připadá na 2. února

Připojte se tedy ke mně a zahrajte si se mnou. Vybereme jednoduché písničky, které zvládnou úplně všichni, i ti, kteří právě budou držet ukulele poprvé v ruce. Pokud máte doma ukulele, nebo máte možnost si ho půjčit od svých příbuzných nebo známých, připojte se. 

Celý seminář je zcela zdarma.

 

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

Budete potřebovat ukulele, ideálně ladičku (ale dá se použít aplikace na chytrý telefon) a samozřejmě notebook, počítač nebo i chytrý telefon. Ale protože budu akordy promítat na obrazovce, tak telefon by nemusel být ideální, ale určitě to s ním lze zvládnout. 

PRO KOHO JE SEMINÁŘ VHODNÝ:

Seminář je určen úplným začátečníkům. Připojit se mohou i ostatní, ale musí počítat s tím, že budu vysvětlovat ostatním, jak se které akrody hrají, úhoz apod. 

KDY: 2. ÚNORA V 19 HODIN  (Seminář bude trvat přibližně hodinu.)

ONLINE: link pouze pro přihlášené 🙂

 

 

Vaše osobní údaje (jméno a e-mail) budu zpracovávat pouze za účelem zaslání požadovaného materiálu a upozornění na ukulele akce a zajímavé materiály. Vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího tlačítka v každém e-mailu.