Online ukulele seminář zdarma 

Oslavy Mezinárodního dne ukulele pokračují!

Na Mezinárodní den ukulele (2. února) jsem se sešla s úplnými začátečníky, v druhém únorovém týdnu (11.2.)  dostanou příležitost také ostatní ukulelisté. V rámci online rozkouskované oslavy je celý seminář  zcela zdarma.

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

Budete potřebovat ukulele, ideálně ladičku (ale dá se použít aplikace na chytrý telefon) a samozřejmě notebook, počítač nebo i chytrý telefon. Ale protože budu akordy promítat na obrazovce, tak telefon by nemusel být ideální, ale určitě to s ním lze zvládnout. Osobně doporučuji ještě sluchátka. Ta nejsou nutná, ale je to pohodlnější.

PRO KOHO JE SEMINÁŘ VHODNÝ:

Seminář je určen všem ukulelistům, kteří již zvládají alespoň základní akordy C Am F G, vystačíte si i se základními rytmy, ale ukážeme si, že se i jednoduché písničky dají zahrát trochu zajímavěji. Přidáme předehru, dohru, případně mezihru, kdo zvládne, může se mnou zahrát vybrnkávané doprovody (tj. melodické doprovody). 

Písničky si ukážeme v jednoduché variantě, kterou zvládnete všichni, a pak budeme postupně zvedat obtížnost. 

Samozřejmě i u tohoto semináře můžete ovlivňovat jeho průběh svými dotazy a připomínkami. 

KDY: 11. ÚNORA V 19 HODIN  (Seminář bude trvat přibližně hodinu.)

ONLINE: link pouze pro přihlášené 🙂

 

 

Vaše osobní údaje (jméno a e-mail) budu zpracovávat pouze za účelem zaslání požadovaného materiálu a upozornění na ukulele akce a zajímavé materiály. Vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího tlačítka v každém e-mailu.