Individuální lekce

Věřím, že každý může hrát. Někomu to jde lépe, někdo musí trochu více cvičit. Nicméně každý si může doprovodit své oblíbené písničky a zahrát si své oblíbené skladby (byť ve zjednodušené podobě). Ani cvičení se nemusí podobat čínské mučírně, věřím, že když nás hraní baví, učíme se lépe a rychleji. 

Individuální lekce se domlouvají vždy několik dní dopředu, abych měla čas se na lekce připravit. Cíle si volí studenti sami, jednotlivé lekci sledují jednak jejich dlouhodobé cíle, ale také jejich aktuální technické možnosti. 

Hodiny dřít etudy baví málokoho. Snažím se, aby učení a cvičení nebyla dřina. To však neznamená, že se naučíte hrát, aniž byste museli cvičit. Pravidelné hraní je základ. Já se snažím, aby jste si uchovali chuť si k ukulele sednout, i když Vám zrovna něco nejde 🙂

Délka lekce je 50 minut. Vyučuji pouze na adrese Kuklenská 14, Brno - Židenice. Cena se odvíjí od (ne)pravidelnosti výuky. Cena jedné lekce (ukulele i kytary) se tak pohybuje od 400 do 550 Kč. U pravidelných lekcích pro děti nabízím slevu, jedna lekce pak vyjde na 350-400 Kč. 

Od . 1. září 2023 dochází ke změně v ceně a  organizaci individálních lekcí.

Pro dospělé bude stále délka 50 minut, cena 750 Kč pro pravidelné i nepravidelné lekce. Pro děti pak budou lekce v délce na jakou jsou zvyklé ze školní docházky - tedy 45 min. Cena pro děti je 490Kč.  

Lekce probíhají na adrese Kuklenská 14, Brno - Židenice. Případně online za využití platforem Gmeet, Zoom nebo Skype.  

Přihlásit se na lekci můžete na odkazu níže přes systém Reservio. Pokud byste potřebovali jiný termín/ nebo byste volný termín nenašli, napište mi, prosím, mail na adresu pavlina@jaknaukulele.cz Pokusím se najít jiný termín, který by vám vyhovoval.