Individuální lekce

Věřím, že každý může hrát. Někomu to jde lépe, někdo musí trochu více cvičit. Nicméně každý si může doprovodit své oblíbené písničky a zahrát si své oblíbené skladby (byť ve zjednodušené podobě). Ani cvičení se nemusí podobat čínské mučírně, věřím, že když nás hraní baví, učíme se lépe a rychleji. 

Individuální lekce se domlouvají vždy několik dní dopředu, abych měla čas se na lekce připravit. Cíle si volí studenti sami, jednotlivé lekci sledují jednak jejich dlouhodobé cíle, ale také jejich aktuální technické možnosti. 

Hodiny dřít etudy baví málokoho. Snažím se, aby učení a cvičení nebyla dřina. To však neznamená, že se naučíte hrát, aniž byste museli cvičit. Pravidelné hraní je základ. Já se snažím, aby jste si uchovali chuť si k ukulele sednout, i když Vám zrovna něco nejde :-)

Délka lekce je 50 minut. Vyučuji pouze na adrese Kuklenská 14, Brno - Židenice. Cena se odvíjí od (ne)pravidelnosti výuky. Cena jedné lekce se tak pohybuje od 400 do 500 Kč. U pravidelných lekcích pro děti nabízím slevu, jedna lekce pak vyjde na 350 Kč. U malých dětí se dá domluvit na zkrácené lekci, samozřejmě tomu bude přizpůsobena i cena. 

Přihlásit se na lekci můžete na odkazu níže přes systém Reservio. Pokud byste potřebovali jiný termín, napište mi, prosím, mail na adresu pavlina@jaknaukulele.cz Pokusím se najít jiný termín, který by vám vyhovoval.