Celodenní seminář Ukulele pro pokročilé začátečníky - ZII

Zdokonalte svou techniku, aby vám písničky už nezněly všechny stejně

Seminář pro všechny zájemce o ukulele, kteří již hrají základní akordy a několik rytmů a nechtějí, aby jim písničky zněly pořád stejně. Organizačně se vlastně jedná o dva dvouhodinové semináře rozdělené pauzou na oběd.

 

KDY: sobota 8. 6. 2024 od 10:00 do 15:30

KDE: Brno, Kuklenská 14

CO NÁS ČEKÁ

  • VYBRNKÁVANÉ DOPROVODY - některým písničkám více sluší, když struny hrajeme postupně jednu po druhé. Ukážeme si správný úhoz, několik variant, které mám ráda; a samozřejmě si jednotlivé varianty vyzkoušíme při doprovodu písniček.
  • BARRÉ AKORDY - jeden ze strašáků začátečníků, tak tedy projdeme několik akordů, kde se hrají jedením prstem více strun, zapojíme je do písniček, ukážeme si, v čem jsou barré akordy skvělé a proč je dobré je umět
  • CHUCKING - abychom neusnuli z těch pomalejších písniček,zkusíme si také něco rychlejšího, zapojíme tlumení v pravé ruce
  • zdokonalíme hru z tabů (pokud ještě taby neumíte,nevadí, naučíme vás)
  • vyzkoušíme si rychlejší doprovod (tedy zrychlit doprovody, které asi už umíte)

CENA: 1300Kč

Na seminář se v tuto chvíli již nelze přihlásit. Děkuji za pochpení. 

Pokud máte zájem o nový termín, pište, prosím na pavlina@jaknaukulele.cz Děkuji.

Reference na intenzivní seminář pro začátečníky

Níže najdete reference, které mi poskytly účastnice intenzivního semináře pro začátečníky, jehož cílem bylo zvládnout Somewhere over the rainbow ve stylu IZ. 

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemné sobotní odpoledne, hlavně Vám poděkovat za Vaši trpělivost a pro mne určitě zajímavý výklad hry na ukulele. Musím se přiznat, že jsem si odnesla odpovědi, které jsem chtěla vědět a přesvědčení, že jsem se dala po správné cestičce. Podaří-li se Vám uspořádat pokračování kurzu, určitě přijedu (těch 9 hodin strávených ve vlaku mi za to stojí ) i když jsem hudební analfabet pod Vaším vedením mi učení nepřipadá stresující, naopak úžasná zábava. Ještě jednou převeliký dík a obdiv s jakou lehkostí nás budoucí šumaře zvládáte.
Marie Šírováúčastnic intenzivního semináře pro začátečníky
Váš kurz jsem si užila. Byla jsem tak nadšená. Kurzy jsou skvělé. Ač skupinkové (mě to ale naprosto vyhovuje), velmi Vám děkuji za individuální přístup. Bez osobního kontaktu s někým, kdo umí hrát a hlavně umí předávat, to podle mě nejde, a jste skvělá. Odcházela jsem s pocitem že pod Vaším vedením se určitě naučím hrát a hlavně k nikomu jinému ani nechci. Intenzita výuky je silná, ale naprosto skvěle gradovaná. Odcházela jsem s tím, že mi to nešlo a do 24 hodin jsem to doma už jakž takž dala. S nabitými informacemi jsem schopna dále pracovat sama doma, což je uplně paráda a rozvíjím se dál. Pro úplné začátečníky skvělý úvodní WOW efekt, že prakticky hned je kdokoli schopen zahrát písničku.
Kateřina Brillováúčastnice intenzivního semináře pro začátečníky