Ukulele k táboráku

Zvládněte za dvě hodiny doprovodit hitovky k táborovému ohni a připravte se na léto

Připravte se na léto! Za dvě hodiny se naučíte doprovody oblíbených hitovek k táborovému ohni. Nevadí, že jste ještě nikdy na ukulele nehráli, ani nevadí, že jste ještě nezkusili žádný hudební nástroj. Ukulele Vám určitě půjde.

 

KDY: sobota 27. 1. 2017 od 12.30 do 14.30

(původní termín od 10 do 12 hodin je plně obsazen)

KDE: centrum SVĚTOZOR, Vojanova 1, Brno - Židenice

PRO KOHO:

 • Pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet ukulele. 
 • Začátečníci s malými zkušenostmi 
 • Absolutní začátečníci bez zkušeností s ukulele či s jiným nástrojem.
 • Zájemci z řad kytaristů či jiných nástrojů.

CO S SEBOU

 • Dobrou náladu
 • Vlastní ukulele, případně ladička. Ale oboje lze na rychlokurzu půjčit. 🙂

CO OČEKÁVAT

Společně za 2 hodiny zvládneme oblíbené hitovky k táboráku, čekají nás např. Tři čuníci,  Montgomery, Slavíci z Madridu a mnoho dalších.

Kromě toho, projdeme tato témata:

 • držení ukulele
 • ladění ukulele (s ladičkou i bez ní)
 • základní akordy
 • základní rytmy k doprovodům písniček k táboráku
 • návod na nejčastější dotaz začátečníků: jak kombinovat zpěv a hru doprovodu

CENA: 350 Kč

PŘIHLÁŠKY: Přihlásit se můžete zde na partnerském webu veritas-learning.cz

Reference na intenzivní seminář pro začátečníky

Níže najdete reference, které mi poskytly účastnice intenzivního semináře por začátečníky, jehož cílem bylo zvládnout Somewhere over the rainbow ve stylu IZ. 

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemné sobotní odpoledne, hlavně Vám poděkovat za Vaši trpělivost a pro mne určitě zajímavý výklad hry na ukulele. Musím se přiznat, že jsem si odnesla odpovědi, které jsem chtěla vědět a přesvědčení, že jsem se dala po správné cestičce. Podaří-li se Vám uspořádat pokračování kurzu, určitě přijedu (těch 9 hodin strávených ve vlaku mi za to stojí ) i když jsem hudební analfabet pod Vaším vedením mi učení nepřipadá stresující, naopak úžasná zábava. Ještě jednou převeliký dík a obdiv s jakou lehkostí nás budoucí šumaře zvládáte.

Marie Šírováúčastnic intenzivního semináře pro začátečníky

Váš kurz jsem si užila. Byla jsem tak nadšená. Kurzy jsou skvělé. Ač skupinkové (mě to ale naprosto vyhovuje), velmi Vám děkuji za individuální přístup. Bez osobního kontaktu s někým, kdo umí hrát a hlavně umí předávat, to podle mě nejde, a jste skvělá. Odcházela jsem s pocitem že pod Vaším vedením se určitě naučím hrát a hlavně k nikomu jinému ani nechci. Intenzita výuky je silná, ale naprosto skvěle gradovaná. Odcházela jsem s tím, že mi to nešlo a do 24 hodin jsem to doma už jakž takž dala. S nabitými informacemi jsem schopna dále pracovat sama doma, což je uplně paráda a rozvíjím se dál. Pro úplné začátečníky skvělý úvodní WOW efekt, že prakticky hned je kdokoli schopen zahrát písničku.

Kateřina Brillováúčastnice intenzivního semináře pro začátečníky