Lekce hry na ukulele

pro radost ze hry, bez strachu z chyb

 

Semináře

Aktuální termíny všech seminářů najdete na facebookové stránce  JAK NA UKULELE. Zde najdete i informace o akcích zdarma. Pro otevření této stránky nepotřebujete facebookový profil. Jen nebudete moci přidávat komentáře, nebudou Vám chodit upozornění apod. 

 

Pro absolutní začátečníky mívám v nabídce dvouhodinové semináře Ukulele k táboráku, Intenzivní seminář pro začátečníky, Ukulele pro mámu a tátu. 

Pro mladší zájemce jsou určeny Ukulele pro teenagery a Ukulele pro děti od 6 do 9 let.  

Pravidelně zařazuji také semináře pro ty, co už nějaké zkušenosti mají - Začínáme vybrnkávat na ukulele, Kombinované doprovody. 

Pokud Vám nějaký seminář chybí, nebo není zrovna vypsaný termín, který by Vám vyhovoval, napište mi. Určitě najdeme řešení.

 

Ukulele pro začátečníky - skupinový kurz

V malé skupině 3 - 4 osob spojuji individualizovaný přístup k účastníkům, kterým dávám zpětnou vazbu, a skupinovou podporu nejen v podobě uvolněné atmosféry. 

Někdy se ve skupině učí prostě lépe. 🙂 V nabídce najdete nejen kurzy pro začátečníky, ale také pro mírně pokročilé. 

Přihlásit se můžete zde.

Dětské skupiny vedu také, ale absolutní začátečníky zatím vedu individuálně (případně ve dvojici se sourozencem nebo kamarádem). Až po té jsou přijati do skupiny dětí. Termíny tedy domlouváme e-mailem. Pokud již Vaše dítko na ukulele hraje, má alespoň minimální základy a chce hrát s ostatními, napište mi. Domluvíme se, s kým bychom ho mohli spojit, případně do které skupiny by se mohlo přidat. 

Individuální lekce

Lekce dávám na adrese Kuklenská 14, Brno - Židenice. Pokud nejste z Brna a jeho okolí, bude pro  Vás možná zajímavá varianta, kterou nyní připravuji - možnost individuální výuky po internetu. 

Více o individuálních lekcí včetně jejich rezervace zde